14.8 C
Скопје
06:29 - 22 мај, 2024

Ознака : луто

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(Видео) Кучево е луто на газдарицата зашто доби сестра: Хит на социјалните мрежи, не го пропуштајте!

Еспресо
Речиси секој сопственик на куче имал прилика да го види својот миленик како се лути за нешто, но најчесто причините се храната, одземањето на омилената...
Дестинации и ДегустацииСлајдер

МАЛИ ТРИКОВИ: Како да го спасите јадењето ако е премногу луто, солено, кисело или благо?

И. Т.
Малите незгоди при готвење се случуваат секому, затоа важно е да знаете како лесно да ги поправите грешките. Ништо не е изгубено и јадењето може...
ЛајфстајлСцена

Принцот Хари луто и нареди на војвотката, Меган за малку не се расплака (ВИДЕО)

Igor
Несекојдневниот однос на принцот Хари и војвотката од Сасекс го забележа камерата на неодамна одржаната свеченост во Бекингемската палата. Имено, познатиот кралски пар го снимила...