18.8 C
Скопје
16:07 - 20 април, 2024

Ознака : Фотографии

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Поранешна стриптизерка му се заканува на принц Хари со „дебел материјал“: Ќе го објави угол гол и „мртов пијан“

еспресо
Кери Ројал (52), поранешна стриптизерка, се заканува дека ќе објави фотографии на кои се бакнува со принцот Хари во Лас Вегас на една од неговите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Фотографиите од несреќата на Џереми Ренер се поморничави отколку што мислите: Крв насекаде, актерот непрепознатлив

Еспресо
За време на божиќните празници, актерот Џереми Ренер за малку ја избегна смртта откако доживеа страшна несреќа предизвикана од машина за чистење снег. Тој претрпе...
СветСлајдерСцена

(Фото) Мадона со нови дегутантни фотографии за инает на сите: „Не мислам да ви се оправдувам“

Еспресо
Мадона објави нови фотографии на Инстаграм откако нејзиниот изглед беше критикуван на интернет. Претходно, фановите на пејачката не ја препознаа на фотографиите од доделувањето на...
СветСлајдерСцена

(Фото) Се огласи фотографот кој ги „прогновувал“ Меган и Хари: „Ова е целосно погрешно претставување, фотографиите се снимени со нивна дозвола“

Еспресо
Принцот Хари и Меган Маркл во својата документарна серија претставија фотографија направена од акредитиран фотограф за време на посетата на Јужна Африка, снимена во стилот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) Први фотографии од свадбата: Внуката на Бајден Наоми како Грејс Кели, невеста во Ралф Лорен во Белата куќа

Еспресо
Внуката на претседателот на Соединетите Американски Држави носеше преубава класика за нејзината венчавка со Питер Нил: венчаница со тантела и извезен превез. Тренд инаугуриран од...
СветСлајдерСцена

(Фото) Го „запали“ Инстаграм: 56-годишната Хали Бери објави невидени фотографии во долна облека

Еспресо
Американската актерка Хали Бери објави архивски фотографии во долна облека. Оскаровката ги сподели фотографиите со обожавателите на Инстаграм. 56-годишната Хали Бери на својот личен блог...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Откако се разведе, „збесна“: Дали се ова најжешките фотки од Карлеуша гола до сега?

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша веќе извесно време престојува во Црна Гора каде има неколку закажани настапи, а бидејќи вечерите ги поминува во познатите клубови на...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

(Фото) Азовстал, потресни снимки кои ја раскажуваат приказната за тримесечната опсада

Еспресо
Дмитро Козацки беше меѓу украинските сили во челичарницата Азовстал во Мариупол. Во затишје меѓу борбите, тој ги фотографирал своите другари. Фотографот-војник Дмитро Козацки на својот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Строго чувана тајна за ПРИНЦЕЗАТА ШАРЛЕН: Зошто нејзиното враќање во Монако не е придружено со никакви фотографии?

Еспресо
Враќањето на принцезата Шарлен во Монако се очекуваше цела година. Сега принцезата конечно се врати, како што објави Палата Грималди во саботата на 12 март....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Ова се мајка ѝ и двете сестри на Џенифер Лопез: СИТЕ СЕ УБАВИЦИ И МНОГУ СИ ЛИЧАТ!

Еспресо
Ѕвездата објави фотографии со нејзината мајка и двете сестри, забележете ја сличноста! Џенифер Лопез е една од најомилените и најценетите ѕвезди во светот. Таа е...