3.8 C
Скопје
04:52 - 21 април, 2024

Ознака : тајна

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Таинствени љубовџии: Два хороскопски знаци ќе влетаат во „забранета“ љубовна романса наскоро

Еспресо
Астролозите именуваа два знака на Зодијакот кои во текот на месец јануари може да започнат љубовна афера која ќе ја чуваат во тајност. Ќе зрачите...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Код на среќа и богатство: Секој од хороскопските знаци има свој магичен број, еве кои се тие 

Еспресо
Нумеролозите веруваат дека секој знак од Зодијакот има свој среќен број. Таа бројка им помага на претставниците на хороскопските знаци да станат среќни и богати....
АстроСлајдерХороскоп

Бунар без дно: Само три хороскопски знаци знаат да чуваат тајни

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот на кои може да им се верува и можете да им доверите какви било тајни – тие никогаш нема...
СветСлајдерСцена

КАЈЛИ ЏЕНЕР СЕ ВРАТИ ВО ФОРМА: Еве како ја победи постпородилната депресија!

Еспресо
Кајли Џенер го доби своето второ дете на почетокот на февруари, но постпородилниот период не ѝ беше лесен. Меѓутоа, пред неколку дена таа продолжи со...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

И ЛАВРОВ има тајна ЖЕНА и ЌЕРКА: Полина е кралица на забавите од „1001 ноќ“, живее во дом од 5 милиони евра, а ништо не работи!

Еспресо
Полина Ковалева е посвоена ќерка на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров и живее во Лондон, помеѓу луксуз и забава. Нејзиниот дом од 4,4...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлРетроСветСлајдерСцена

Која е Светлана Кривоногих, МАЈКА на ТАЈНАТА ЌЕРКА на ПУТИН: Од чистачка до милијардерка!

Еспресо
Покрај двете легитимни ќерки, рускиот претседател Владимир Путин има и 18-годишна ќерка Елизавета. Елизавета е родена во 2003 година, годината во која нејзината мајка, која...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Строго чувана тајна за ПРИНЦЕЗАТА ШАРЛЕН: Зошто нејзиното враќање во Монако не е придружено со никакви фотографии?

Еспресо
Враќањето на принцезата Шарлен во Монако се очекуваше цела година. Сега принцезата конечно се врати, како што објави Палата Грималди во саботата на 12 март....
СветСлајдерСцена

ВИСТИНАТА ЗА ПРИНЦЕЗАТА ШАРЛЕН ОД МОНАКО: Во тајност се чува и физичкиот изглед, нема фотографии, дали воопшто е во Палата Грималди?

Еспресо
Враќањето на принцезата Шарлен во Монако се очекуваше цела година. Сега принцезата конечно се врати, како што објави Палата Грималди во саботата на 12 март....
АстроСлајдерХороскоп

ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ НА КОИ ЕДНОСТАВНО НЕ МОЖЕТЕ ДА ИМ ОДОЛЕЕТЕ: Откријте во што се крие нивната тајна за заводливост

Еспресо
Секоја личност има по некој адут кој ја прави посебна. Го има и секој хороскопски знак. Тој адут не мора да биде поврзан со изгледот туку тоа може...
ЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

ЕРСАН ЗИБЕР – НАШИНЕЦ ВО СТРАНСТВО, ЈА ОТКРИВА ТАЈНАТА ЗА УСПЕШЕН МОДЕЛ: Не е само до убавиот лик, туку…

Еспресо
28-годишниот турски манекен, родум од Македонија,  кој гради кариера во Германија, ја открива тајната за успешен модел. – Здравото и негувано тело е еден од...