Ознака : милионерка

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Од модел до милионерка и мајка на четири деца: Еве како Хајди Клум заработила 90 милиони долари (ФОТО)

Еспресо
За Хајди Клум (46) сите знаат дека е супермодел, но таа е и многу успешна жена. Нејзиното богатство минатата година беше проценето на 90 милиони...
Лајфстајл Сцена

Музичката дива е милионерка, а нејзиниот татко едвај врзува крај со крај

Igor
Ја напуштил кога имала само три години, а од кавгата во 2011 година ги заладија односите. Богатството на британската пејачка Адел се проценува на речиси...