Tag : музичката

Свет Сцена

Музичката дива ги истакна градите во претесен фустан, фановите ја критикуваа за линијата (ФОТО)

Еспресо
Сопственичката на мегахитот „All I Want For Christmas Is You”, Мараја Kери (50) се појави на премиерата на филмот „A Fall From Grace” во Њујорк,...
Лајфстајл Сцена

Музичката дива е милионерка, а нејзиниот татко едвај врзува крај со крај

Igor
Ја напуштил кога имала само три години, а од кавгата во 2011 година ги заладија односите. Богатството на британската пејачка Адел се проценува на речиси...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian