Tag : шоу

Наши Фаци Слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Зачинете ја новогодишната прослава со одличен хумор – „Преспав“ го најавија новогодишното шоу

Еспресо
Фановите на македонската хумористична серија „Преспав“ и оваа година ќе можат да уживаат во специјалното новогодишно издание подготвено од актерката екипа и продуцентите. Оваа година...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Водителката правешe „лајв“ од тоалетот, а нејзиниот партнер се појави ГОЛ во кадар! (ФОТО)

Еспресо
Британската тв-личност и експерт за модни трансформации Трини Вудал (56) снимала видео во живо додека нејзиниот партнер случајно влегол во кадарот, меѓутоа гол. Нејзиниот партнер,...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Наоми Кемпбел (49): Јадам само еднаш дневно за да ја сочувам манекенската линија, тоа не е изгладнување!

Еспресо
Супермоделот Наоми Кемпбел откри дека „јаде само еднаш дневно“. Ѕвездата, која за некој месец полни 50 години, ќе го изде ручекот и тоа за неа...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Нивес Целзиус во полупроѕирна комбинација го најави почетокот на популарното шоу (ФОТО)

Еспресо
Пејачката и писателка Нивес Целзиус со нетрпение го очекува почетокот на шоуто „Твоето лице звучи познато“, во кое ќе биде членка на жирито, а зад...
Лајфстајл Сцена

Цревата и се испреплеткале: Актуелната учесничка на „Ѕвездите на Гранд“ ИТНО оперирана!

Igor
Пејачката и учесничка во актуелната сезона на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ Тамара Радмиловиќ, објави фотографија на Инстаграм на која се гледа дека е хоспитализирана и...
Лајфстајл Сцена

ВЕЌЕ ПОБЕДИ ВО ЕДНО ШОУ: СПЕЈКО влегува во Задруга 3?

Igor
Во реалното шоу Задруга 3 денеска влегуваат нови учесници, а на големо се шпекулира со името на Дарко Петковски, познат како Дарко Спејко, кој победи...
Лајфстајл Сцена

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Igor
Една од најплатените манекенки на светот, Кендал Џенер, си дозволи викенд одмор во Грција со пријателите, а на посетителите на плажата им приредија незаборавно шоу....
Сцена

Селин Дион во Париз: Си играше со модата и со нервите на обожавателите! (ФОТО)

Igor
Пејачката титулата „модна икона“ ја сфати многу сериозно…, Не делат само неколку дена од Неделата на модата во Париз, а Селин Дион веќе на големо...
Лајфстајл Сцена

Беле Хасан „гори“ со нејзините секси облини (ФОТО)

Igor
Муслиманката Беле Хасан, членката на познатото светско шоу „Love Island“ позираше покажувајќи ги нејзинте секси облини повеќе од било кога.   View this post on...
Лајфстајл Сцена

ШОУ НА БАНДЕРАС: Еве што направи холивудскиот актер на црвениот тепих во Кан (ФОТО)

Igor
Холивудскиот актер Антонио Бандерас приреди вистонско шоу на црвениот тепих на Канскиот фестивал. Популарниот актер им позираше на фотографите во Кан во неколку разлини улоги...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian