18.8 C
Скопје
21:10 - 15 април, 2024

Ознака : Весна Петрушевска – Бејби

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СИНОТ на ВЕСНА ПЕТРУШЕВСКА елегантен за својата МАТУРСКА ПРОСЛАВА: „Кики отишол на матура и уредно се вратил дома“

М.Р.
Нашата позната актерка, Весна Петрушевска која е мајка на две прекрасни деца, синот Кирил и ќерката Мина редовно споделува фотографии од нив на социјалните мрежи.  ...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „Се прашувам ЗОШТО ТОЛКУ многу ПОСТИРАМ ЗА ТЕБЕ… ајде само дека ти е РОДЕНДЕН“: Весна Петрушевска доби оригинална честитка од ќерката Мина!

М.Р.
Во текот на вчерашнит ден инстаграм – профилот на нашата позната актерка Весна Петрушевска беше преплавен од бројни честитки по повод нејзиниот роденден. Бројни јавни...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ИГОР И ВЕСНА СО НОВО ШОУ – „АГЕНДА 21“: Домашна седенка на која ќе се дискутира за најважната тема

М.Р.
Убаво е кога се следат убави светски трендови, а уште подобро кога се работи за корисни чекори кои ќе допринесат за добродетот на човештвото. Во...
Наши ФациСцена

Весна Бејби со емотивна реакција за Милена Радуловиќ: Нема компромис за предатори

Еспресо
Деновиве Балканот е потресен од скандалот кој изби во Србија, откако неколку девојки, меѓу кои и малолетнички, пријавиле дека биле силувани или сексуално малтретирани од...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Актерката Весна Бејби со емотивна порака го честиташе роденденот на нејзиниот татко!

Васко Спасоски
Познатата актерка Весна Петрушевска – Бејби преку социјалните мрежи го честиташе роденденот на нејзиниот татко Кире. Петрушевска објави нивна заедничка фотографија, а во описот напиша...
Наши ФациСлајдерСцена

„Му купив гаќи и патики, дека немало таму“: Весна Бејби се збогуваше со синот и објави емотивна порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Една од нашите најпознати актерки, Весна Петрушевска – Бејби преку социјалните мрежи се збогуваше со нејзиниот син Кирил (17). Имено, синот на Бејби ќе се...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Ниту домашните не би ја препознале: Весна Бејби драстично го промени изгледот (ФОТО)

Васко Спасоски
Ако некој ни кажеше дека познатата актерка Весна Петрушевска – Бејби  некогаш ќе ја промени бојата на својата коса, сигурно немаше да поверуваме… Но, се...