6.8 C
Скопје
08:25 - 18 април, 2024

Ознака : Миња

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Огњен Амиџиќ и Мина одбраа необично име за синчето: Потекнува од словенската митологија

еспресо
Сопругата на Огњен Амиџиќ, Мина Наумовиќ утрово се породи и роди син. Парот на нивниот наследник му го даде името Перун, пишува српски Блиц. Перун...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Се породи сопругата на Огњен Амиџиќ: Мина роди син

еспресо
Водителката Мина Наумовиќ се породи и на свет донесе синче. Огњен Амиџиќ стана татко по вторпат. Тој во текот на ноќта ја однел сопругата Мина...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ова се двете претходни сопруги на Огњен Амиџиќ, Мина е трета среќа

Еспресо
Популарниот водител Огњен Амиџиќ потврди дека стапил во брак со колешката Мина. Тој се огласи за медиумите и откри дека сакале се да помине без...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Огњен Амиџиќ и партнерката со емотивна фотографија ја испраќаат годината: Ова е најубавата година во животот!

Еспресо
Српскиот водител Огњен Амиџиќ и неговата избраничка и колешка Мина Наумовиќ наскоро ќе станат родители.  Мина не крие колку е среќна бидејќи токму во последната...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Девојката на Огњен Амиџиќ искрено за бременоста: „Ништо не е како на реклама, сите лажат“

Еспресо
Водителот Огњен Амиџиќ неодамна ја потврди среќната вест дека тој и неговата избраничка Мина Наумовиќ чекаат бебе. Популарната двојка веќе ја закажале свадбата, а сега...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прва фотографија од бремената девојка на Огњен Амиџиќ: Мина позира пред приватна клиника

Еспресо
Водителот Огњен Амиџиќ и неговата колешка Мина Наумовиќ чекаат бебе. Бебето ќе пристигне следната година, а двајцата се пресреќни поради убавата вест. Мина не споделува...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Огњен Амиџиќ и Мина чекаат бебе: Убавата вест ја потврди и водителот

Еспресо
Познатиот водител Огњен Амиџиќ и неговата девојка Мина Наумовиќ ќе станат родители. Огњен и Мина ја дознале радосната вест пред еден месец, како што пренесуваат...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Огњен Амиџиќ со љубовта Мина уживаат во луксуз на Санторини: „За сите пари“

Еспресо
Популарниот пар водители Мина и Огњен отпатуваа на море, а водителката веднаш се пофали со луксузната дестинација постирајќи фотографии на Инстаграм „стори“. Водителот Огњен Амиџиќ...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Огњен Амиџиќ и Мина споделија романтични мигови од домашна атмосфера: „Ало, лудница“

Еспресо
Водителот Огњен Амиџиќ и неговата колешка и партнерка Мина Наумовиќ се почесто прикачуваат заеднички фотографии и видеа на социјалните мрежи, а сите можат да видат...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Свекрвата“ на Огњен Амиџиќ е вистинска убавица: Мина е иста како мајка ѝ, неверојатна сличност!

Еспресо
Српската водителка Мина Наумовиќ предизвика големо внимание во јавноста благодарение на врската со популарниот водител Огњен Амиџиќ. Водителката често на социјалните мрежи објавува фотографии и...