35.8 C
Скопје
19:51 - 15 јули, 2024

Сопругата на Амиџиќ, Мина збесна од пораката што ја доби: „Им ги крадеме мажите на жените…“

Сопругата на водителот Огњен Амиџиќ, Мина Наумовиќ е активна на својот инстаграм-профил, каде со обожавателите редовно споделува моменти од приватниот живот.

Таа сега се фотографирала во автомобилот и на своите следбеници им го поставила прашањето: “Што правите на семафор? Пишете ми идеи во коментар!”

инстаграм, принтскрин

Без сомнение, Мина доби многу пораки, но една посебно го привлече нејзиното внимание.

Имено, корисничка на социјалната мрежа ѝ напишала дека најмногу сака да им ги краде на жените нивните мажи, што водителката многу ја налутила.

– Ги крадеме мажите од нивните жени и ја уништуваме иднината на децата оставајќи ги да растат без родители – гласи пораката на корисничката на Инстаграм, што Мина ја сподели јавно, и на што веднаш следеше нејзиниот одговор:

„Прашањето беше што правите на семафор, а не дали боледувате од параноидна шизофренија“, напиша Мина.

Слични објави

ФОТО | „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....