7.8 C
Скопје
21:19 - 20 февруари, 2024

Ознака : амиџиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Двојничката на Јована Јеремиќ направи хаос во Амиџи шоу: „Исклучи ги камерите!“

Еспресо
Претходните денови можевме да забележиме дека водителката Јована Јеремиќ доби двојничка. Девојката која ја имитира водителката, синоќа гостуваше во „Амиџи шоу“ и ја расплака од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Десингерица не се појави во „Амиџи шоу“, па Огњен Амиџиќ му порача: Не доаѓај…

Еспресо
Младиот пејач и рапер, Драгомир Деспиќ Десингерица синоќа требаше да гостува во емисијата „Ами Џи шоу“, но тоа не се случи. На Десингерика му се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Синот на Амиџиќ и Данијела слави роденден двапати: Две торти, новата девојка на тато и новото момче на мама

Еспресо
Матија Амиџиќ имаше привилегија двапати да го прослави својот роденден. Прво со тато и неговата нова девојка, а потоа со мама и нејзиното момче. Мина...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Огњен Амиџиќ со љубовта Мина уживаат во луксуз на Санторини: „За сите пари“

Еспресо
Популарниот пар водители Мина и Огњен отпатуваа на море, а водителката веднаш се пофали со луксузната дестинација постирајќи фотографии на Инстаграм „стори“. Водителот Огњен Амиџиќ...
СветСлајдерСцена

(Фото) Се огласи новата девојка на Огњен Амиџиќ: И тоа директно од станот на водителот!

Еспресо
Огњен Амиџиќ по разводот влезе во емотивна врска со колешката Мина Наумовиќ. Водителот се огласи и откри дека е во врска, иако прво демантираше, но...