25.8 C
Скопје
09:46 - 24 јуни, 2024

(Фото) Сопругата на Амиџиќ го ископира домот на неговата бивша: Погледнете ги двата слични луксузни стана

Доволно е да се погледнат фотографиите од станот на Огњен и Мина и да се споредат со фотографиите од станот на Данијела за јасно да се видат „сличностите“.

Водителот Огњен Амиџиќ не крие колку ужива во новиот брак со колешката Мина Наумовиќ, по разводот со поранешната сопруга Данијела Димитровска.

Двојката неодамна го доби синот Перун, кој е круна на нивната љубов, а познатиот водител се смести со сопругата во луксузен стан во населбата Дорќол, кој долго време го реновираа.

Според српските медиуми, тие потрошиле над 100.000 евра за реновирање на домот, а судејќи по видеата и фотографиите кои ги објавуваат на социјалните мрежи, во внатрешноста доминираат неутрални нијанси и земјени тонови.

инстаграм

Но, од моментот кога на мрежите се појавија фотографиите од луксузниот имот, многумина забележаа дека реновираниот стан на Огњена и Мина неверојатно наликува на станот на неговата поранешна сопруга, Данијела.

Во двата стана доминираат неутрални беж и кафени нијанси, како и минималистички пристап, што јасно дава до знаење зошто е поставено прашањето за „сличноста“.

домот на Огњен и Мина, принтскрин
домот на Огњен и Мина, принтскрин
домот на Огњен и Мина, принтскрин

А погледнете како изгледа домот на Данијела.

Слични објави

Астропрогноза за понеденик, 24 јуни: За биковите профит, стрелците ќе излезат од зоната на удобност

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо
Се вчитува....