25.8 C
Скопје
09:36 - 24 јуни, 2024

(Фото) Сопругата на Канје Вест пак претера во Италија: Минијатурниот костим едвај ја покрива

Бјанка Ценсори, која се прослави преку врската, а потоа и бракот со контроверзниот рапер, остави малку на имагинацијата кога се појави во јавноста во мал бел костим за капење во Прато, Италија, на 1 јуни, пишува Пејџ сикс.

Прато е еден од модните центри во Италија, а раперот Канје Вест, според новинарите, ја надгледува продукцијата на Yeezy, токму таму. Ценсори излезе од автомобилот во секси бел костим за капење. Минијатурното парче облека едвај го покриваше нејзиното тело од напред и од назад, оставајќи ги нејзините страни целосно откриени.

29-годишната девојка ја носеше косата собрана во пунџа, а на нозете носеше златни сандали со високи потпетици. Таа тргна кон зградата со дизајнерски скици во раката. По неа следеше Канје (46) облечен во целосно бела облека составена од јакна, панталони и патики.

Ценсори, која се омажи за Вест во декември 2022 година, продолжува да привлекува внимание со разголени и генерално необични модни комбинации.

Слични објави

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо

Сузана Манчиќ отворено за Карлеуша: Таа е безобразна, паметна и дрска жена, не знам ниту една нејзина песна

Еспресо
Се вчитува....