03:35 - 23 јуни, 2024

(Фото) Сопругата на Амиџиќ шокираше со објавата: „Од мажот кој те изневерил…“

Младата сопруга на Огњен Амиџиќ, Мина Наумовиќ, на својот инстаграм-профил објави фотографија за која сите мислеа дека се однесува на изневерување на нејзиниот сопруг.

Водителот со неговата колешка Мина го доби синот Перун, а пред да се породи Мина, парот се всели во нов стан во Дорчол. Сепак, објавата на Мина на „стори“ на Инстаграм збуни многумина.

„Од маж кој те изневерил единствено повеќе лаже мајстор кој се ќе заврши до понеделник“, напиша Мина на Инстаграм.

принтскрин

На прв поглед, многумина помислија дека станува збор за нејзиниот сопруг Огњен, но ако се прочита двапати се заклучува дека Мина мисли на некој мајстор.

Парот наводно во уредување на станот вложил 100 000 евра.

 

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....