12.8 C
Скопје
18:36 - 28 февруари, 2024

(Видео) Двојничката на Јована Јеремиќ направи хаос во Амиџи шоу: „Исклучи ги камерите!“

Претходните денови можевме да забележиме дека водителката Јована Јеремиќ доби двојничка.

Девојката која ја имитира водителката, синоќа гостуваше во „Амиџи шоу“ и ја расплака од смеа публиката.

Влета во студиото на ролерки, па му се обрати на Огнен:

„Огњен, зошто не ме повика во емисија, чекам да ми поставиш прашања“ – рече двојничката на Јована, а водителот ѝ се обрати:

„Каков е животот на ролерки?“

„Брз, Огњене, како стрелките на ролексот, а сега „гаси камери“! Слушнав дека вечерва тука ти гостува Драгана Мирковиќ, сакам да седам покрај неа, ако треба и покрај претседателот“ – вели двојничката на Јована и го насмеа Огњен до солзи.

Јеремиќ пред неколку дена на својот Инстаграм профил објави клип од својата двојничка како ја имитира, што значи дека ѝ се допаѓа како изгледа сето тоа.

Слични објави

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо

Цеца ја поддржа Бресквица: Ѝ држам среќа да победи, таа е преслатка

Еспресо

(Видео) Вељко Ражнатовиќ ги засука ракавите и покажа како се чисти свињарник: „Разговорот“ со свињата е урнебесен

Еспресо

Градоначалникот на Задар го разреши директорот на салата во која ќе настапува Александра Пријовиќ

Еспресо
Се вчитува....