33.8 C
Скопје
14:23 - 24 јуни, 2024

Ознака : Владимир Блажев – Панчо

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

Панчо од ДНК: Од секој настап одвојуваме дел од парите за хуманитарни цели

Александра Георгиев
Дуото ДНК заедно со Врчак неодамна ја промовираа новата песна „Посреќна“. Не е тајна дека завршија одлична работа, бидејќи песната руши рекорди. Со Владимир Блажев...