21.8 C
Скопје
02:38 - 5 јули, 2022

Ознака : серија

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

НЕВОЛЈИ ЗА МЕГАН МАРКЛ: Татко ѝ отвора канал на Јутјуб за да ја каже својата вистина!

Еспресо
Се уште не е постигнат мир меѓу Меган Маркл и нејзиниот татко Томас, кој сега е решен да  продолжи да ја напаѓа ќерка си, односно...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

КАРДАШИЈАН СЕ ВРАЌААТ СО НОВО РЕАЛНО ШОУ: Ким најави дека ќе открие детали за Пит Дејвидсон

Еспресо
Популарниот клан Кардашијан најавија големо враќање на телевизиските екрани со ново реално шоу, а Ким вети дека ќе ги објасни „сите детали што секој сака...
Свет Слајдер Сцена

ЏЕНИФЕР АНИСТОН ВО ПАНИКА: Ќе бидат ли објавени деталите за нејзиниот приватен живот?

Еспресо
Ѕвездата на серијата „Пријатели“, актерот Метју Пери, неодамна ги воодушеви своите обожаватели со објава во која откри дека ќе ги објави своите мемоари. Неговата книга...
Свет Слајдер Сцена

СЕРИЈАТА „ПАМ И ТОМИ“ Е ЗАБРАНЕТА ЗА МАЛОЛЕТНИ: Скандалозното видео на Памела Андерсон стана тема за најочекуваната серија на почетокот на годинава

Еспресо
Првите епизоди од мошне очекуваниот нов проект на Дизни почнаа да се емитуваат. Првите три епизоди од серијата наречена „Пaм и Томи“ (Pam & Tommy.)...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

(ВИДЕО) СЕ ВРАЌАМЕ ВО СРЕДНАТА ЗЕМЈА: Објавени датум, тизер и наслов за сериското продолжение на „Господарот на Прстените“

Еспресо
Серијата што ќе нè врати во Средната земја и волшебниот свет на Џ.Р.Р. Толкин, односно продолжението на „Господарот на Прстените“ чие дејстви ќе се одвива...
Свет Слајдер Сцена

НЕ Е ДОВОЛНО ДА СЕ БИДЕ ЏОН МАЛКОВИЧ: Не го примиле во хотел во Венеција без „супер грин пас“, отишол во приватно сместување!

Еспресо
Правилата важат за сите, па актерот се нашол принуден да бара алтернативно сместување за да остане во Венеција. Поради новите одредби на италијанската Влада поврзани...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

И. Т.
Како и секој претходен и иден петок се обидуваме да ви го олесниме одговорот на прашањето „Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?“....
Слајдер Сцена Филм и ТВ

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

И. Т.
Како и секој претходен и иден петок се обидуваме да ви го олесниме одговорот на прашањето „Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?“....
Свет Слајдер Сцена

ДЕНЕС СЛАВАТ ОНИЕ КОИ СЕ ПРОТИВ БОЖИЌНАТА ЕУФОРИЈА: Дарувањето е се строго забрането на овој ден

М.Р.
На другите, Божиќ, а на нас Фестивус, им зборуваше Џорџ Констанца во „Зајнфелд“, а тој не знаеше дека некои и денес ќе го слават овој...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

И. Т.
Како и секој претходен и иден петок се обидуваме да ви го олесниме одговорот на прашањето „Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?“....