7.8 C
Скопје
03:36 - 27 февруари, 2024

Ознака : меган маркл

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Меган Маркл не е добредојдена во Вог, а има и зошто: Поголема „уредничка“ од уредникот

Еспресо
Откриена е причината за презирот на уредништвото на модната библија Вог кон Меган Маркл. Поранешниот главен уредник на британскиот Вог, Едвард Енинфул, од многумина беше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Меган беше во солзи“: Што кажала Маркл пред да го напушти кралското семејство

Еспресо
Разделбата на принцот Хари со неговото семејство, наречена „Мегзит“ во медиумите, се случи во 2020 година. Сега принц Хари со сопругата Меган Маркл и двете...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Меган Маркл блесна на затворањето на Игрите Инвиктус: Позирање и со Рита Ора и Сем Рајдер

Еспресо
Меган Маркл и принцот Хари присуствуваа на затворањето на Игрите Инвиктус во Дизелдорф.   View this post on Instagram   A post shared by The...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Меган Маркл смисли нов начин да заработи милиони долари

Еспресо
Меган Маркл одлучи не само да се врати на Инстаграм, каде се надева дека ќе заработи од големо име, туку и да им открие на...
СветСлајдерСцена

(Фото) Меган Маркл во изглед од 40.000 долари е „уловена“ на аеродром: Еве што носеше војвотката

Еспресо
Меган Маркл (42) беше забележана на аеродромот во Лос Анџелес пред да замине во Германија за да му се придружи на принцот Хари на Игрите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Меган Маркл танцува реге, Хари во Лондон пристигна сам: Еве ги деталите

Еспресо
Поранешниот колега на Меган Маркл, актерот Патрик Џеј Адамс, со кој работеше во серијата Suits, објави нејзино видео од неговата лична архива. Во видеото, кое...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Меган Маркл и Хари имаат нови пријатели од А-листата: Еве со кого се дружат на „висока нога“

Еспресо
Изгледа дека војвотката од Сасекс е обожавателка на Бијонсе, бидејќи минатиот петок беше и на концертот на пејачката со нејзиниот сопруг, принцот Хари. Меган Маркл...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Принц Хари „зева“ на концерт на Бијонсе, Меган се забавува „до даска“: Еве ја атмосферата во вип ложата

Еспресо
Принцот Хари и Меган Маркл присуствуваа на концерт на турнејата Ренесанс на Бијонсе на стадионот SoFi во Инглвуд.   View this post on Instagram  ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Меган Маркл изгубила седум килограми од стрес: „Има постојан проблем со парите, а Хари ја остава сама дома“

Еспресо
Меган Маркл изгубилa многу килограми поради проблемите во врската со принцот Хари и финансиските тешкотии со кои се соочи парот откако го загуби договорот со...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Милион долари минимум по објава“: Меган Маркл се враќа на Инстаграм со надеж да заработи многу пари

Еспресо
Војвотката од Сасекс минатата година ги спомна нејзините планови повторно да стане активна на Инстаграм. Десетици илјади луѓе веќе се претплатиле на нејзината досега празна...