Ознака : интервју

Uncategorized

Топ 10 најемотивни интервјуа на познатите! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Целиот живот на познатите личности е постојано набљудуван од острото око на јавноста и многу ретко тие може да сокријат некои ситуации кои за нив...
Uncategorized

Бијонсе жртва на сексуално злоставување! Нејзиниот татко со солзи во очите раскажа што се случило (ВИДЕО)

Слободен печат
Бијонсе Ноулс, кралицата на поп-музиката, според тврдењето на нејзиниот татко Метју Ноулс била жртва на сексуално злоставување. Имено, таткото на една од најпопуларните пејачки проговори...