26.8 C
Скопје
15:14 - 25 мај, 2024

Ознака : пеце

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

Искрено со Пеце Суперхикс: Во лутина имаше и физички пресметки и фаќање за гуша, но затоа издржавме 30 години

Александра Георгиев
„Од првиот настап пред едвај 15 души до денес кога сме ја делеле бината со многу познати имиња во музиката, поминаа 30 години иако на...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО)

Igor
Денес во еден познат скопски ресторан ги „уловивме“ познатата лото девојка Марјана Станојковска и поранешниот кошаркар Пеце Наумовски. Очигледо е дека тие повеќе не ја кријат...