Ознака : марјана

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО)

Igor
Денес во еден познат скопски ресторан ги „уловивме“ познатата лото девојка Марјана Станојковска и поранешниот кошаркар Пеце Наумовски. Очигледо е дека тие повеќе не ја кријат...