Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО)

Денес во еден познат скопски ресторан ги „уловивме“ познатата лото девојка Марјана Станојковска и поранешниот кошаркар Пеце Наумовски. Очигледо е дека тие повеќе не ја кријат својата врска од јавноста.

Дека врската е повеќе од сериозна говори и фактот дека тие беа во друштво на најблиското семејство на Пеце.

Тие уживаа во специјалитетите од риба и морската храна. Ги уловивме на заминување, погледнете ги фотките…

Фото: Васко Спасоски
Фото: Васко Спасоски
Фото: Васко Спасоски

Слични објави

11 милиони лајкови како од шега: Кога најмладата милијардерка ќе се соблече во бикини, тоа е празник за очи (ФОТО)

Еспресо

Градови на романтиката: Најубавите дестинации за Денот на вљубените (ФОТО)

Еспресо

Чај за кој тврдат дека најбрзо ја поправа крвната слика – Консумирајте го секој ден!

Еспресо

Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Igor

Момчето кое ја испеа „Марионка“, Васил Гарванлиев има одличен хит! (ВИДЕО)

Igor

Кети Пери потврди дека е бремена, а веста ја откри во новиот спот (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

16 − три =

Слични објави

Актерката на необичен начин го полира подот: За тоа ви е потребна само една мачка (ВИДЕО)

Igor

Ако сакате да изгледате убаво без шминка, променете ги навиките!

Еспресо

Кајли Џенер приреди „луда“ забава за роденденот на Сторми (ФОТО)

Еспресо

Ратајковски ја одбележа годишнината со емотивно видео на Инстаграм

Еспресо

Нивес Целзиус со нова ОПАСНО ЖЕШКА фотка на Инстаграм (ФОТО)

Igor

5 стајлинзи во кои ќе изгледате како милион долари: Вака се носи најженственото парче облека оваа сезона! (ФОТО)

Еспресо