Ја откри вистината: Победничката на „Ѕвездите на Гранд“, Џејла прозборе за односот со Шерифовиќ

Откако во српските медиуми се појави веста дека односот меѓу Џејла Рамовиќ, победничката на „Ѕвездите на Гранд“, и Марија Шерифовиќ која и беше менторка заладиле, младата пејачка реши да стави крај на сите гласини.

За потсетување, целата оваа приказна се појави затоа што Шерифовиќ ја „отследи“ Џејла на Инстаграм.

Вистината е дека сè е во ред меѓу нас ,изјави Рамовиќ за „Сцена“, навраќајќи се на одморот што го поминаа заедно.

–  Уживавме во сè, Марија е таква што не може да ви биде лошо во секој момент, се присети пејачката. Цело време што го поминав со неа учев од нејзините примери, без разлика дали преку подготовка за натпреварот, било во обични разговори или на концерти на кои присуствував. Секогаш има совет за мене,  раскажа Џејла.

 

Слични објави

Сликата на Грос „Хитлер во пеколот“ е прикажана во Берлин! (ФОТО)

Еспресо

Совршената врска на манекенката Софија Ричи и Скот Дисик стои на стаклени нозе!

Еспресо

Ана Николиќ е повторно „мачка“: Српската пејачка се преполови и изгледа феноменално (ФОТО)

Igor

Коронавирусот „ја избрка“ кралицата Елизабета од дворецот

Еспресо

Барбара е нова пејачка на македонската естрада, но кога ќе видите како изгледа ќе останете со отворена уста! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Една од најубавите песни на Елена Велевска доби видеоспот: Нејзините машки фанови ќе уживаат кога ќе гледаат! (ВИДЕО)

Остави Коментар

дваесет − оне =

Слични објави

Најстарата панда на светот го прослави 38-от роденден! (ВИДЕО)

Еспресо

Серена Вилијамс: Издание во какво не сме ја гледале (ФОТО)

Igor

Единствено доживување во „најинстаграмскиот“ хотел на светот

Еспресо

Анабела прозборе за бракот со Гаги: Ги криев модриците од ќотекот! (ФОТО)

Igor

Ќерката на Ким Бесинџер и Алек Болдвин нападната и ограбена: Ова се тешки времиња и треба да се чуваме едни со други (ФОТО)

Еспресо

Првата дама на САД го прослави 50-от роденден! (ФОТО)

Еспресо