7.8 C
Скопје
20:27 - 20 февруари, 2024

Ознака : биз

ЛајфстајлСцена

Музичката дива е милионерка, а нејзиниот татко едвај врзува крај со крај

Igor
Ја напуштил кога имала само три години, а од кавгата во 2011 година ги заладија односите. Богатството на британската пејачка Адел се проценува на речиси...