18.8 C
Скопје
21:24 - 15 април, 2024

Ознака : нејзиниот

СветСлајдерСценаФилм и ТВ

Потрагата по актерката конечно заврши – Одлучено е кој ќе ја глуми Витни Хјустон во филмот за нејзиниот живот

Еспресо
По потрагата низ целиот свет конечно е избрана актерката која ќе ја отелотвори пејачката Витни Хјустон во биографскиот филм „I Wanna Dance with Somebody”. Станува...
СветСлајдерСцена

Софија Вергара и нејзиниот сопруг стравуваат за животот, побараа заштита од судот

Еспресо
Продуцентскиот партнер на Софија Вергара, Луис Балагер, поднесе барање за мерки за заштита на актерката, нејзиниот сопруг Џо Манганиело, нејзиниот возрасен син Манола и самиот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кардашијан сподели фотографии со кои покажа дека со нејзиниот брак се е во ред (ФОТО)

Анита Митровска
Раперот Канје Вест го прослави 43-от роденден, а по тој повод неговата сакана сопруга Ким Кардашијан пред целиот свет покажа колку тој и значи. Таа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо
Иако целиот свет неодамна зборуваше за промената која ја направи Адел, Џесика Симпсон исто така постигна неверојатни резултати откако по бременоста успеа да ја врати...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Залез на сонцето и нејзиниот најдраг – Снаата на Лепа Брена за првпат го покажа синчето! (ФОТО)

Еспресо
Александра и Филип Живоиновиќ го прославуваат првиот роденден на својот наследник… Малиот Александар, синот на Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ, наполни една година. Неговата мајка...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со „глупавите селски деца“

Еспресо
Пред неколку месеци српската пејачка Дара Бубамара успеа да го налути целиот Балкан… Турбо-фолк пејачката Дара Бубамара пред неколку месеци го налути Балканот кога државните...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Дојдете кај мене, имам подобар поглед! Мадона ги повика Меган и Хари да дојдат во нејзиниот стан, а еве што им нуди! (ВИДЕО)

Еспресо
Кралицата на поп музиката Мадона на својот Инстаграм профил објави видео во кое ги повикува Меган и Хари да се преселат во нејзиниот стан во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Еспресо
Лив Тајлер неодамна гостуваше во шоуто на Џими Кимел и зборуваше за својот живот во Лондон, децата, сопругот, а играше и игра со препознавање на...
ЛајфстајлСцена

Плус сајз блогерка ја КОПИРА СЕКОЈА КОМБИНАЦИЈА на Меган Маркл: Нејзиниот Инстаграм профил е ЧИСТА ИНСПИРАЦИЈА (ФОТО)

Igor
Не е тајна дека жените масовно го копираат стилот на Меган Маркл. Меѓутоа, оваа блогерка тоа го прави на сосема поинаков начин. Кејти Стурино (36),...
ЛајфстајлСцена

НЕЈЗИНИОТ ГОЛ ЗАДНИК ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ! Кајли Џенер се сликаше гола за Плејбој (ФОТО)

Igor
Ријалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмладата милијардерка во светот, неодамна се фотографираше за новото издание на магазинот Плејбој...