34.8 C
Скопје
20:18 - 15 јули, 2024

Ознака : 5000

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со „глупавите селски деца“

Еспресо
Пред неколку месеци српската пејачка Дара Бубамара успеа да го налути целиот Балкан… Турбо-фолк пејачката Дара Бубамара пред неколку месеци го налути Балканот кога државните...