Tag : дава

Здравје Слајдер Физичко здравје

ВИДЕО: Домашен тренинг кој дава одлични резултати – Го затегнува и обликува секој мускул на телото!

Еспресо
Овој дваесет-минутен тренинг ќе го преобликува целото ваше тело… Овој тренинг ги активира сите мускули на телото, го покренува метаболизмот и го започнува процесот за...
Инспирација и совети

Едноставна техника за фарбање која дава магичен резултат – Пегави шарени јајца (ВИДЕО)

Еспресо
Потребниот материјал е евтин и достапен на сите… Пронајдовме техника која обичните јајца ги претвора во вистински мали уметнички дела! Потребни ви се неколку прехрамбени...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со „глупавите селски деца“

Еспресо
Пред неколку месеци српската пејачка Дара Бубамара успеа да го налути целиот Балкан… Турбо-фолк пејачката Дара Бубамара пред неколку месеци го налути Балканот кога државните...
Живот

Хит моден детаљ за есен и зима: На секоја комбинација и дава луксузен и гламурозен изглед! (ФОТО)

Igor
Оваа година впечатливите марама-венчиња се главен хит за оваа сезона, а доаѓаат во толку убави бои и стилови, што имаат моќ буквално секоја комбинација да...
Сцена Убавина

Домашна маст која ќе ви помогне при проблеми со враснати и задебелени нокти

Igor
Оваа маст стана хит на интернет бидејќи за само три дена ги отстранува габичките на ножните прсти, а воедно помага кај проблемите со враснати и...
Лајфстајл Сцена

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor
Актерот не е човек кој многу зборува, но кога ќе проговори, секој збор му е на место. Во текот на една емисија Кијану Ривс ја...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian