30.8 C
Скопје
13:28 - 10 август, 2022

Ознака : страшна

Видео Лајфстајл Секојдневие Слајдер

(ВИДЕО) ХОРОР ВО ЖИВО: Брутална скриена камера ја снимила реакцијата на луѓето кога ја виделе Смртта

М.Р.
Некои скриени камери навистина се брутални, но оние кои не го доживеале ова ќе се смеат на реакциите на луѓето кои мислеле дека Смртта дошла...
Лајфстајл Сцена

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor
Актерот не е човек кој многу зборува, но кога ќе проговори, секој збор му е на место. Во текот на една емисија Кијану Ривс ја...