34.8 C
Скопје
14:52 - 24 јуни, 2024

Ознака : сите. пари

АстроЛајфстајлСлајдерХороскоп

Најстраствените „трошаџии“ во хороскопот – Овие знаци без размислување ќе ги потрошат сите пари!

Еспресо
Додека постојат луѓе кои умеат да располагаат со секој денар што го имаат, има и такви кои не знаат да менаџираат со своите финансии. Ова...
ЛајфстајлСцена

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor
Актерот не е човек кој многу зборува, но кога ќе проговори, секој збор му е на место. Во текот на една емисија Кијану Ривс ја...