34.8 C
Скопје
14:48 - 24 јуни, 2024

Ознака : знаат

СценаХороскоп

Хороскопски знаци кои НЕ ЗНААТ што е тоа НЕРВОЗА!

Igor
Љубителите на хороскопот досега имаат направено голем број истражувања за да дознаат кои знаци ќе имаат долг и здрав живот. Ако сметате дека хороскопот и...
Лајфстајл

За позата 69 знаат сите, но дали сте ја пробале позата 70?

Igor
Речиси сите ја пробале познатата поза 69, но во последно време се повеќе парови ја практикуваат позата 70. Името не го добила бидејќи наликува на...
ЛајфстајлСцена

Фотографија вредна злато: Малкумина знаат дека се ВРСНИЧКИ, а еве како изгледала нивната ПРВА СРЕДБА (ФОТО)

Igor
Речиси не постои личност во светот која не знае за Мерлин Монро и деталите од нејзиниот бурен живот. Плавата убавица со својот начин на живот,...
ЛајфстајлСцена

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor
Актерот не е човек кој многу зборува, но кога ќе проговори, секој збор му е на место. Во текот на една емисија Кијану Ривс ја...