33 C
Скопје
16:27 - 25 јуни, 2024

Ознака : стои

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ивана направи секси долна облека од тоалетна хартија и покажа како и стои (ФОТО)

Еспресо
Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол ја искористи големата побарувачка за тоалетна хартија и покажа како таа ги користи своите залихи. Таа позира клечејќи покрај едно...
Секојдневие

Модна доминација на кралицата Ранија: Деловен стајлинг кој добро и стои на секоја жена! (ФОТО)

Еспресо
Доколу сакате да оставите добар впечаток, облечете се вака… Кралицата Ранија не престанува да воодушевува со своите модни избори. Последен во низата е сафари аутфитот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Кортни Лав на својот Инстаграм профил ја објави фотографијата од венчавката од пред 28 години. Курт Кобејн и неговата сопруга Кортни Лав на почетокот...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ризичен фустан кој не простува недостатоци на Северина и стои совршено (ФОТО)

Еспресо
Тесните фустани со мноштво набори по целата должина станаа вистински хит во модниот свет. Во својата понуда ги вклучија и бројни славни дизајнери, но и...
ЛајфстајлСцена

Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Igor
Маја Шапут (40) е една од најзгодните хрватски пејачки, а оваа дама е многу популарна и активна и на Инстаграм, каде секојдневно ги радува следбениците...
Дестинации и Дегустации

Ле­бот ни­ко­гаш не ос­та­вај­те го да стои во ќесе

Igor
Ре­чи­си си­те луѓе, пред да го ста­ват ле­бот во ор­ман­че­то за чу­ва­ње леб во куј­ната, ле­бот, во обид да му ја зад­ржат све­жи­на­та и да...
Секојдневие

На неа се и стои одлично: Џенифер Лопез го врати во мода трендот од 90-те во голем стил (ФОТО)

Igor
Холивудската актерка и пејачка го враќа популарното парче за облекување кое сите го носевме во деведесетите. Џенифер Лопез (50) беше сликана во прошетка со ќерката...
ЛајфстајлСцена

Нивес Целзиус покажа колку добро и стои „underboob“ – „Купачите и се смалиле од перење“ (ФОТО)

Igor
Интересно е да ја следите Нивес Целзиус на Инстаграм. Откако претходно во друштво на Ивана Кнол го покажа задникот во танга, пејачката и актерка денес...
ЛајфстајлСцена

Модна битка: Карлеуша ја ископира Северина! На која и стои подобро? (ФОТО)

Igor
Критичарите на Северина Којич (47) можат да и замерат многу нешта, но она што не може никој да го побие е дека е икона на...
Лајфстајл

За позата 69 знаат сите, но дали сте ја пробале позата 70?

Igor
Речиси сите ја пробале познатата поза 69, но во последно време се повеќе парови ја практикуваат позата 70. Името не го добила бидејќи наликува на...