24.8 C
Скопје
14:44 - 30 мај, 2024

Ознака : трендот

Секојдневие

Моден императив на сезоната: Трендот на одела во силни бои продолжува! (ФОТО)

Igor
Секоја дама од стил мора да има едно вакво одело во својата гардероба… Оделата во силни бои дефинитивно се најголемиот тренд оваа сезона. Сите трендсетерки...
Секојдневие

На неа се и стои одлично: Џенифер Лопез го врати во мода трендот од 90-те во голем стил (ФОТО)

Igor
Холивудската актерка и пејачка го враќа популарното парче за облекување кое сите го носевме во деведесетите. Џенифер Лопез (50) беше сликана во прошетка со ќерката...
Секојдневие

Враќање на трендот од 90-те во голем стил: Заводливата сукња повторно е хит! (ФОТО)

Igor
Овој модел на сукња одговара на секоја прилика и на секоја градба на тело… Заборавете на шорцевите и фустаните. Во ова парче гардероба мора да...