24.8 C
Скопје
15:52 - 28 мај, 2024

Ознака : силни

Секојдневие

Моден императив на сезоната: Трендот на одела во силни бои продолжува! (ФОТО)

Igor
Секоја дама од стил мора да има едно вакво одело во својата гардероба… Оделата во силни бои дефинитивно се најголемиот тренд оваа сезона. Сите трендсетерки...
Секојдневие

Бидете модерни во боите на зајдисонцето (ФОТО)

Igor
Романтичните летни вечери дополнете ги со аксесоари во огнени бои. А за да бидете во чекор со модата изберете ги боите на зајдисонцето. Ви претставуваме...