12.8 C
Скопје
08:02 - 15 април, 2024

Ознака : боите

Сцена

Новиот моден тренд сам ги менува боите: Патики по кои побудалеа сите (ВИДЕО)

Igor
Пристигна уште еден новитет! Од целосно бели патики кои сите ги обожаваме, до многубројни бои кои ќе се создадат со само еден ваш чекор… Ова...
Секојдневие

Бидете модерни во боите на зајдисонцето (ФОТО)

Igor
Романтичните летни вечери дополнете ги со аксесоари во огнени бои. А за да бидете во чекор со модата изберете ги боите на зајдисонцето. Ви претставуваме...
Здравје

Внимателно со боите за јајца: Можат да предизвикаат алергии и други поголеми проблеми

Igor
Боите за јајца содржат состојки чии ефекти на здравјето не се познати. Во нив има додатоци или адитиви кои инаку се користат во прехранбените производи...