Ознака : менува

Секојдневие

Актерката ужива да го менува својот изглед! Ќе ве воодушеви новата боја на косата на Мила Кунис! (ФОТО)

Еспресо
Мила Кунис остана доследна на темните тонови на косата, кои според мислењето на многумина најдобро ѝ прилегаат, но сепак на едно случување се појави со...
Здрави навики

10 фотографии кои ќе ви докажат дека фризурата го менува изгледот (ФОТО)

Еспресо
Девојките неколку години ја пуштаат својата коса со желба да ја имаат посакуваната должина, иако вистинското препородување се случува кога ќе се потстрижат. Познат е...
Сцена

Новиот моден тренд сам ги менува боите: Патики по кои побудалеа сите (ВИДЕО)

Igor
Пристигна уште еден новитет! Од целосно бели патики кои сите ги обожаваме, до многубројни бои кои ќе се создадат со само еден ваш чекор… Ова...