24.8 C
Скопје
08:59 - 13 јуни, 2024

Ознака : докажат

Здрави навики

10 фотографии кои ќе ви докажат дека фризурата го менува изгледот (ФОТО)

Еспресо
Девојките неколку години ја пуштаат својата коса со желба да ја имаат посакуваната должина, иако вистинското препородување се случува кога ќе се потстрижат. Познат е...