36.8 C
Скопје
18:08 - 19 јули, 2024

Ознака : 10 фотографии

БалканЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) ВОВЕД ВО АНАТОМИЈА: Северина со нова секси фотографија ги полуде фановите! Ништо не е оставено на фантазијата…

Еспресо
Во еден здив собра над 20.000 лајкови. Популарната хрватска пејачка Северина повторно предизвика лавина коментари кога постираше фотографија на Инстаграм со наслов – Вовед во...
Здрави навики

10 фотографии кои ќе ви докажат дека фризурата го менува изгледот (ФОТО)

Еспресо
Девојките неколку години ја пуштаат својата коса со желба да ја имаат посакуваната должина, иако вистинското препородување се случува кога ќе се потстрижат. Познат е...