Tag : лајкови

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кардашијанките како Јинг и Јанг: Се соблекоа покрај базенот, ги истакнаа задниците и побараа милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо
Ким Кардашијан (39) и нејзината сестра Кајли Џенер се соблекоа во бикини па со фотографија од своите огромни задници ги запалија социјалните мрежи и „побараа“...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

11 милиони лајкови како од шега: Кога најмладата милијардерка ќе се соблече во бикини, тоа е празник за очи (ФОТО)

Еспресо
Кајли Џенер ужива на одмор на Бахамите, заедно со ќерката Сторми. Најмладата милијардерка и сестра на Ким Кардашијан ја искористи приликата да покаже со какви...
Свет Сцена

Ванеса Брајант со емотивна порака за ќерка си, една недела по смртта: Објавата собра повеќе од 4 милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо
Помина една недела од несреќата во која загинаа Коби Брајант и неговата 13-годишна ќерка Џиана. Ванеса Брајант денеска по трети пат ѝ се обрати на...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Новата фотка на Џенифер Анистон доби пет милиони лајкови – Погледнете ја и вие (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Анистон, која неодамна отвори профил на Инстаграм, не престанува да ги воодушевува фановите со своите објави. Славната актерка тоа повторно го направи обајвувајќи фотографија...
Лајфстајл Магазин Филм и ТВ

Една од „поскапите“ фотки: Средбата на Шварценегер и Џеки Чен го запали интернетот (ФОТО)

Igor
За само еден ден собраа повеќе од милион лајкови и море од коментари на Инстаграм. Арнолд Шварценегер ги запали социјалните мрежи со само еден потег,...
Лајфстајл Сцена

МИНИМАЛНО ПОКРИЕНА, А МАКСИМАЛНО СКАПА: Јелена Карлеуша во облека од 4.000 евра (ФОТО)

Igor
Пејачката Јелена Карлеуша за само два дена успеа да собере речиси 280.000 лајкови на социјалната мрежа Инстаграм. За ноќно излегување таа облече тесен фустан со...
Лајфстајл Сцена

ПОВЕЌЕ ОД МИЛИОН ЛАЈКОВИ: Џенифер Лопез изгледа неверојатно! (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез неодамна го прослави својот педесетти роденден а притоа воопшто не личи на некој што влегол во шестата деценија од животот. Дека е младолика...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Повеќе од 2 милиони лајкови за 17 часа: Џеј Ло во теретана го покажа своето секси тело (ФОТО)

Igor
Џеј Ло има со што да се пофали… Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез (49) дефинитивно е една од најзгодните жени на денешницата. Џеј Ло...