14.8 C
Скопје
09:03 - 15 април, 2024

Ознака : ванеса

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ванеса Брајант на Инстаграм: Ми недостасува твоето „Bonjourno, principessa/reina” (ФОТО)

Еспресо
Коби Брајант, вистинската кошаркарска легенда го напушти овој свет во хеликоптерска несреќа во која загинаа уште седум други луѓе. Меѓу настраданите беше и неговата малолетна...
СветСцена

Ванеса Брајант со емотивна порака за ќерка си, една недела по смртта: Објавата собра повеќе од 4 милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо
Помина една недела од несреќата во која загинаа Коби Брајант и неговата 13-годишна ќерка Џиана. Ванеса Брајант денеска по трети пат ѝ се обрати на...