Ознака : собра

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Тајчи ги собра пријателите и го отпеа познатиот хит од Евросонг (ВИДЕО)

Еспресо
Познатиот хит на Татјана Матејаш Камерон, попозната по својот надимак Тајчи „Hajde da ludujemo ove noći“ со кој во 1990 година настапи на Евросонг и...
Свет Сцена

Ванеса Брајант со емотивна порака за ќерка си, една недела по смртта: Објавата собра повеќе од 4 милиони лајкови (ФОТО)

Еспресо
Помина една недела од несреќата во која загинаа Коби Брајант и неговата 13-годишна ќерка Џиана. Ванеса Брајант денеска по трети пат ѝ се обрати на...