24.8 C
Скопје
12:21 - 25 мај, 2024

Ознака : твоето

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ванеса Брајант на Инстаграм: Ми недостасува твоето „Bonjourno, principessa/reina” (ФОТО)

Еспресо
Коби Брајант, вистинската кошаркарска легенда го напушти овој свет во хеликоптерска несреќа во која загинаа уште седум други луѓе. Меѓу настраданите беше и неговата малолетна...