2.8 C
Скопје
05:08 - 19 април, 2024

Ознака : лопез

СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез без долна облека покажа интимна тетоважа под градите: Симбол за вечност со Бен

Еспресо
53-годишната пејачка Џенифер Лопез ја покажа тетоважата под градите. Пејачката, актерка и бизнисменка Џенифер Лопез позира во фустан без долна облека и покажа интимна тетоважа...
СветСлајдерСцена

Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно работат на филм после 20 години

Еспресо
Холивудските ѕвезди Џенифер Лопез и Бен Афлек се запознаа на снимањето на филмот „Џигли“ во 2003 година, а една година подоцна, откако станаа пар, го...
СветСлајдерСцена

(Видео) Што би направиле ако како келнер ве послужи Бен Афлек: Неверојатни реакции на клиентите, а со отворена уста остана и Џенифер Лопез

Еспресо
Снимени во стилот на „скриена камера“ објавена се првите реклами на популарниот ланец за кафе и крофни „Данкин“ за Супер Боул, кои во главната улога...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Се случи раскошна втора свадба за Лопез и Афлек: Спектакуларна венчаница за Џенифер, децата на парот облечени во бело

Еспресо
Џенифер Лопез го кажа второто „да“ на нејзиниот избраник, глумецот Бен Афлек, овојпат во Џорџија, на приватниот имот на Афлек. Congratulations to #BenAffleck and #JenniferLopez-Affleck...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Свадбата на Бен Афлек и Џенифер Лопез сепак ќе се одржи; мајката на Бен е добро, еве како изгледа свадбено-дотераниот имот

Еспресо
Веста дека Службата за итни случаи е видена како го напушта имотот на Бен Афлек во Џорџија додека се во полн ек подготовките за неговата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Бис“ свадбата на Џенифер Лопез и Бен Афлек започна со малер: несреќа за мајката на актерот

Еспресо
Според гласините, мајката на Афлек ја повредила ногата токму на имотот кој ќе биде домаќин на венчавката викендов. Уште на стартот на бис-венчавката на Џенифер...
СветСлајдерСцена

Врниот готвач открива: Што јадела Џенифер Лопез на Капри; ова се специјалитетите со мирис на детство

Еспресо
Ѕвездата за својот престој во Капри „непцата“ му ги довери на еден од најпознатите италијански готвачи, ѕвездата Џенаро Еспосито, кој се погрижил за нејзиниот вкусен...
СветСлајдерСцена

Љубовната приказна на Џенифер Лопез и Бен Афлек, од првата средба до олтарот

Еспресо
Една од најследените љубовни приказни во шоубизнисот отсекогаш била онаа помеѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек. Медиумскиот бум околу нивнoто повторно смирување експлодираше минатиот мај...
СветСлајдерСцена

Прв роденден на Џенифер Лопез како сопруга на Бен Афлек, ѕвездата денес дува 53 свеќички 

Еспресо
Поп ѕвездата слави 53 години само неколку дена по нејзината венчавка со ѕвездата Афлек – мала и тајна церемонија во Лас Вегас по која изгледа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдер

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ја потврди свршувачката: Во ВИДЕО низ солзи ја раскажува среќната вест!

Еспресо
По две децении разделени, повторно се заедно и следува среќна вест – Џеј Ло и Бен Афлек се верија, а само на чекор се до...