17.8 C
Скопје
06:12 - 13 јуни, 2024

Ознака : капри

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Хајди Клум во топлес издание ужива на Капри: Скулптурно тело и на 50 години

Еспресо
50-годишниот германски топ модел Хајди Клум беше забележана топлес додека беше на одмор со својот сопруг Том Каулиц во Италија. Ѕвездата на модните писти и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Лопез се расоблече на осторовот Капри: Шик изглед што вреди внимание

Еспресо
54-годишната американска пејачка и актерка Џенифер Лопез престојува на островот Капри, Италија, а погледите ги собра на себе (заслужено) носејќи црн горен дел од бикини...
СветСлајдерСцена

Врниот готвач открива: Што јадела Џенифер Лопез на Капри; ова се специјалитетите со мирис на детство

Еспресо
Ѕвездата за својот престој во Капри „непцата“ му ги довери на еден од најпознатите италијански готвачи, ѕвездата Џенаро Еспосито, кој се погрижил за нејзиниот вкусен...
СветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Лопез, кралица на сцената на Капри: ѕирнете каква уметност беше нејзиниот настап! Каква енергија!

Еспресо
Поп-ѕвездата настапи во Чертоза ди Сан Џакомо во Капри на приватен хуманитарен концерт организиран од Луиза Виа Рома за Уницеф. Триесет и пет минути чиста...
СветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Лопез овековечена во Капри во секси летно фустанче, а каде е Бен Афлек?

Еспресо
По медениот месец во Париз, ѕвездата пристигна во Италија на серија концерти. Џенифер Лопез пристигна во Капри во голема тајност, но нејзиното присуство не остана...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Лопез и Бен Афлек пристигнаа на Капри, ги кренаа цените на апартманите на островот до неверојатни 18 илјади евра!

Еспресо
Џенифер Лопез по медениот месец во Париз веќе е подготвена за концертот на италијанскиот остров Капри: пристигнува заедно со „тазе“ сопругот со Бен Афлек, а...