12.8 C
Скопје
11:43 - 18 април, 2024

Ознака : хајди клум

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Хајди Клум топлес за Божиќ на Карибите: На пуст остров само во гаќички

Еспресо
Хејди Клум и нејзиниот сопруг Том Каулиц ги поминуваат божиќните празници на Карибите и се сончаат топлес. Хајди Клум се одмара во карипското одморалиште Сент...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Видео) Хајди Клум го „изгоре“ Инстаграм: Секси моделот објави експлицитно видео

Еспресо
Хајди Клум важи за една од најубавите жени и една од најуспешните манекенки во светот на светската мода. Меѓу другото, педесетгодишната германска убавица секогаш знае...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Хајди Клум легна гола на кауч и порача: „Ова е затишје пред бура“

Еспресо
Манекенката Хајди Клум, или како што многумина ја нарекуваат – „кралицата на Ноќта на вештерките“, ни годинава нема да потфрли за „најстрашната ноќ во годината“....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Хајди Клум „жари и пали“ на италијанските плажи: Но кое е нејзиното момче што страсно ја бакнува?

Еспресо
Манекенката Лени Клум (19), ќерка на германскиот супермодел Хајди Клум, е забележана облечена во минијатурни бикини на плажа. Девојката го поминува времето со својот партнер...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Хајди Клум го зеде најубавото од мајка си: Убавицата „уловена“ во бикини на луксузна јахта

Еспресо
19-годишната манекенка Лени Клум – ќерка на супермоделката Хајди Клум – ја покажа својата раскошна фигура во бикини. Ќерката на познатата манекенка е забележана на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Хајди Клум во топлес издание ужива на Капри: Скулптурно тело и на 50 години

Еспресо
50-годишниот германски топ модел Хајди Клум беше забележана топлес додека беше на одмор со својот сопруг Том Каулиц во Италија. Ѕвездата на модните писти и...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) На Хајди Клум ѝ „испаднаа“ градите во Кан: Освен голи гради, ги покажа и долгите нозе

Еспресо
Манекенката Хајди Клум (49) изненади со својот моден избор на 76. филмски фестивал во Кан кога на црвениот тепих прошета во необичен жолт фустан со...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Видео) Хајди Клум жешка и секси: Ја слави четвртата годишнина од бракот со Том Каулиц

М.П
Хајди Клум во средата се огласи на социјалните мрежи за да ја прослави четвртата годишнина од бракот со сопругот-музичар Том Каулиц. 49-годишната манекенка сподели објава...
СветСлајдерСцена

(Фото) Неверојатно убава – Хајди Клум позира речиси гола: Дали најавите за петто дете беа само мајтап?

Еспресо
49-годишната Хајди Клум објави фотографија во долна облека по гласините за бременоста.   View this post on Instagram   A post shared by Heidi Klum...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) Се дозна што носела Хајди Клум под костимот-црв за Ноќта на вештерките

Еспресо
Манекенката Хајди Клум која на забава во Њујорк се појави облечена како дождовен црв, прославата ја продолжи така што го отстрани неудобниот аутфит и заврши...