10.8 C
Скопје
21:30 - 28 февруари, 2024

(Фото) Хајди Клум топлес за Божиќ на Карибите: На пуст остров само во гаќички

Хејди Клум и нејзиниот сопруг Том Каулиц ги поминуваат божиќните празници на Карибите и се сончаат топлес.

Хајди Клум се одмара во карипското одморалиште Сент Бартс со својот сопруг Том Каулиц. 50-годишниот супермодел сподели фотографии на Инстаграм каде се сонча топлес.

инстаграм

Утрото по Божиќ, парот се повлече на една од плажите на Сент Бартс.

На фотографиите се гледа како Хајди лежи на пуст песочен брег во црни долни бикини и ги покрива градите со рака.

Во кадарот се појавува и 34-годишниот сопруг на манекенката облечен во жолти шорцеви со Мики Маус.

Двојката, која се венча во 2019 година, долета на островот неколку дена пред Божиќ и заедно го прославија празникот.

Двојката помина време уживајќи во вкусната храна на локалнит ресторани, но и се возеа покрај брегот во кабриолет со капи на Дедо Мраз.

„…и тоа е крајот на Божиќ“, напиша Хајди на празничната фотографија на која позира во бикини.

инстаграм

Слични објави

(Видео) Јована Јеремиќ провоцира: Ги покажа градите и задникот додека вежбаше

Еспресо

(Фото) Огњен Амиџиќ не изгледа на себе: Водителот се појави со седа коса во емисија и ги шокираше гледачите

Еспресо

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо

Српска пејачка имала тежок живот: „Свирев на пазар за 300 денари“

Еспресо

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо
Се вчитува....