18.8 C
Скопје
22:41 - 19 мај, 2024

Ознака : лењи

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Хајди Клум „жари и пали“ на италијанските плажи: Но кое е нејзиното момче што страсно ја бакнува?

Еспресо
Манекенката Лени Клум (19), ќерка на германскиот супермодел Хајди Клум, е забележана облечена во минијатурни бикини на плажа. Девојката го поминува времето со својот партнер...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Хајди Клум го зеде најубавото од мајка си: Убавицата „уловена“ во бикини на луксузна јахта

Еспресо
19-годишната манекенка Лени Клум – ќерка на супермоделката Хајди Клум – ја покажа својата раскошна фигура во бикини. Ќерката на познатата манекенка е забележана на...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Хајди Клум е иста како мама, топ-моделка во подем: „Сакаме да танцуваме заедно“

Еспресо
18-годишна ќерка на супермоделката Хајди Клум се вика Лени и веќе ги следи стапките на мајка си започнувајќи манекенска кариера. Лени веќе беше дел од...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Навикната да позира како од мајка родена – За тоа што го прави ќерката на познатиот музичар малкумина имаат храброст! (ФОТО)

Еспресо
Актерката е многу смела и има креативни идеи кога станува збор за позирањето… Актерката Зои Кравиц е позната по своите разголени фотографии, но таа е...
ЛајфстајлСцена

ЖЕНА која го постигнала НЕВОЗМОЖНОТО: Поранешниот и сегашниот сопруг се согласуваат како браќа

Igor
Разводот и прифаќањето на новиот партнер на поранешната сопруга или сопруг е процес кој најчесто нема среќен крај. Но, дека секое правило има исклучок покажува...