19.8 C
Скопје
23:36 - 26 септември, 2023

(Фото) Ќерката на Хајди Клум го зеде најубавото од мајка си: Убавицата „уловена“ во бикини на луксузна јахта

19-годишната манекенка Лени Клум – ќерка на супермоделката Хајди Клум – ја покажа својата раскошна фигура во бикини.

Ќерката на познатата манекенка е забележана на јахтата на нејзиниот татко Флавио Бриаторе на јужниот брег на Франција.

Младата ѕвезда времето го поминуваше уживајќи на сонце и пливајќи во вода. Лени носеше сино бикини со портокалови рабови и со врвки на колковите.

Лени е ќерка на германскиот супермодел Хајди Клум (50) и италијанскиот бизнисмен Флавио Бријаторе (73), иако нејзиниот поранешен очув, британскиот пејач Сил, ја посвоил пред неколку години.

Клум го зеде најдоброто од својата мајка ѝ го покажа своето затегнато тело додека уживаше на луксузна јахта со своите пријатели. Нејзиниот татко, исто така, бил виден на јахтата.

Потсетуваме дека  Лени дебитираше како модел на 16-годишна возраст заедно со нејзината мајка на насловната страница на Вог Германија, а токму Германија е родна земја на Хајди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leni Olumi Klum (@leniklum)

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....