14.8 C
Скопје
06:36 - 22 мај, 2024

Ознака : ќерката

СветСлајдерСцена

Ќерката на Здравко Чолиќ на Инстаграм се фали со дизајнерска торбичка од 4500 евра (ФОТО)

Еспресо
Уна Чолиќ, ќерката на Здравко Чолиќ, на својот Инстаграм профил објави фотка на која позира со популарната торбичка од модната куќа „Louis Vuitton“. Моделот кој...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Долго време ја немаше во јавноста – Ќерката на Жељко Јоксимовиќ порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Еспресо
Мина Јоксимовиќ, настарата ќерка на Жељко Јоксимовиќ важи за вистинска убавица, иако слабо се истакнува во јавноста. Мина неодамна објави слика на својот Инстаграм профил...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќерката на Робин Вилијамс објави досега невидени фотографии со својот славен татко (ФОТО)

Еспресо
Зелда Вилијамс пронашла некои стари фотографии со својот татко… Пандемијата на коронавирусот натера многу лица во светот да се стават во самоизолација. До тој совет...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Навикната да позира како од мајка родена – За тоа што го прави ќерката на познатиот музичар малкумина имаат храброст! (ФОТО)

Еспресо
Актерката е многу смела и има креативни идеи кога станува збор за позирањето… Актерката Зои Кравиц е позната по своите разголени фотографии, но таа е...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Еспресо
Неговата миленичка ми е најдрагоцена… Уна Чолиќ, постарата ќерка на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, е многу популарна на социјалната мрежа Инстаграм. View this post on...
Секојдневие

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Еспресо
На социјалните мрежи се прошири снимка од Сирија на која е невозможно да останете рамнодушни… Таткото Абдула Мохамед смислил начин како да ги олесни звуците...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќерката на Спилберг реши да стане порно актерка – Еве што вели тој на тоа! (ФОТО)

Еспресо
Микаела Спилберг (25) посвоената ќерка на познатиот холивудски режисер Стивен Спилберг, откри дека снима порно филмови. Во ексклузивниот разговор за британскиот „Sun“, таа откри дека...
ЛајфстајлСцена

ЌЕРКАТА НА РАДЕ ШЕРБЕЏИЈА ИТНО ОПЕРИРАНА: Доживеала ИСТА НЕСРЕЌА како пред неколку години!

Igor
Загребската актерка Луција Шербеџија (46), ќерката на Раде Шербеџија која беше во брак со актерот Филип Гајиќ, во средата итно беше оперирана и како што...
ЛајфстајлСцена

СЕ СОБЛЕЧЕ ЌЕРКАТА на Жељко Јоксимовиќ, но претера со ФОТОШОП па си ги искриви очите (ФОТО)

Igor
Мина Јоксимовиќ, ќерката од првиот брак на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ ретко кога се појавува во јавност. Тоа се ретки моменти, односно само кога станува...
ЛајфстајлСцена

Тешката судбина на холивудската актерка: Мајка и го убила татко и, до 11 години немала заби, а сега синот го одгледува како ќерка

Igor
Холивудската актерка Шарлиз Терон денес го слави 44 роденден, а нејзиниот живот можеме да кажеме дека не ја мазел воопшто. Шарлиз израснала покрај насилен татко,...