Ознака : фали

Свет Слајдер Сцена

Ќерката на Здравко Чолиќ на Инстаграм се фали со дизајнерска торбичка од 4500 евра (ФОТО)

Еспресо
Уна Чолиќ, ќерката на Здравко Чолиќ, на својот Инстаграм профил објави фотка на која позира со популарната торбичка од модната куќа „Louis Vuitton“. Моделот кој...