Ознака : здравко

Свет Слајдер Сцена

Ќерката на Здравко Чолиќ на Инстаграм се фали со дизајнерска торбичка од 4500 евра (ФОТО)

Еспресо
Уна Чолиќ, ќерката на Здравко Чолиќ, на својот Инстаграм профил објави фотка на која позира со популарната торбичка од модната куќа „Louis Vuitton“. Моделот кој...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Еспресо
Неговата миленичка ми е најдрагоцена… Уна Чолиќ, постарата ќерка на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, е многу популарна на социјалната мрежа Инстаграм. View this post on...
Лајфстајл Сцена

Погледнете го братот на Здравко Чолиќ: Сличноста е неверојатна (ФОТО)

Igor
Музичката ѕвезда Здравко Чолиќ има брат, но тоа малкумина го знаат бидејќи никогаш не се појавува во јавноста и малку се знае за неговиот приватен...
Лајфстајл Сцена

ЗДРАВКО ЧОЛИЌ: Уметничкото име за кое никогаш не зборувал

Igor
Тешко е да се поверува дека по толку години успешна кариера постои нешто што фановите не го знаат за популарниот пејач Здрако Чолиќ, но сега...