21.8 C
Скопје
03:37 - 15 јули, 2024

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ го покажа бујното деколте: Секси без градник

Секоја објава на ќерката на Здравко Чолиќ наидува на голем интерес кај нејзините следбеници на социјалните мрежи, особено кај мажите.

Наследничката на Здравко Чолиќ, која сака да се фотографира на различни места, води ангажирам социјален живот кој често го споделува со своите следбеници на Инстаграм.

принтскрин, инстаграм

Уна сподели фотографија од автомобилот каде позира во бела комбинација со нагласено деколте.

Она што на сите им падна во очи е фактот дека ќерката на Чола не носи градник.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....